Peelingi chemiczne

Zabieg przeciwzmarszczkowy INTERACTIV PLUS

Zabieg przeciwzmarszczkowy INTERACTIV PLUS

INTERACTIV PLUS to przeciwzmarszczkowy zabieg pielęgnacyjny o wysokiej efektywności dermatologicznej, przeciwdziałający problemom skóry, powstałym na skutek biologicznego procesu starzenia i fotostarzenia. Przeprowadzone badania kliniczne potwierdziły, że jest to pierwsza biochirurgia regeneracyjna stosowana w celu intensywnego odmłodzenia skóry, twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki odpowiedniemu stężeniu wybranych substancji aktywnych, m.in. kompleksowi G - FACTOR P 63, peeling zalecany jest dla każdego typu skóry, również delikatnej i wrażliwej.

 

ZABIEG:

- odbudowuje składniki strukturalne skóry,
- poprawia napięcie i elastyczność skóry,
- redukuje zmarszczki i wypełnienia bruzdy,
- działa depigmentacyjnie.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

- stany zapalne skóry,
- podrażniona i uszkodzona skóra,
- zmiany dermatologiczne i trądzik różowaty,
- ciąża.

 

Pielęgnacja w domu ma zasadnicze znaczenie, ponieważ współdziała i optymalizuje efekty zabiegu profesjonalnego wykonanego w gabinecie kosmetycznym.


Czas trwania zabiegu: 1:30 min. | Cena zabiegu: 190 zł

Peelingi chemiczne to zabiegi pielęgnacyjne skóry, polegające na kontrolowanym niszczeniu zmian znajdujących się w naskórku lub w skórze właściwej, a następnie regenerację i poprawę kondycji skóry. Efektem zabiegów jest m.in. zwiększenie zdolności skóry do wchłaniania substancji czynnych, rozjaśnienie przebarwień lub plam pigmentacyjnych, wygładzania drobnych zmarszczek i blizn czy oczyszczenie skóry z łoju oraz regulacja produkcji sebum. Ze względu na głębokość działania wyróżniamy peelingi powierzchniowe (działają jedynie na wierzchnie warstwy naskórka: rogową i ziarnistą, np. kwas glikolowy do 35%), średniogłębokie (docierają do warstwy podnaskórkowej, czyli do miejsca, gdzie naskórek łączy się ze skórą właściwą, pobudzają fibroblasty, produkcję kolagenu i elastyny oraz wzrost czynników nawilżania skóry, np. peelingi z użyciem TCA, AHA w stężeniach 50 – 70%) oraz głębokie (dochodzą do skóry właściwej, wykonuje się je przy użyciu fenolu lub lasera).Bon podarunkowy

Prezent na każdą okazję! Bon Podarunkowy Twojego Gabinetu to niezawodny i elegancki prezent, który uszczęśliwi każdego oraz zagwarantuje zadowolenie na najwszyższym poziomie!

Więcej