Przekłucie uszu + kolczyki

Przekłucie uszu to wydarzenie ważne, ale i stresujące, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dla dorosłych jest to najczęściej zabieg upiększający, dlatego przekłuwanie jego ucha różni się od przekłuwania uszu u dzieci. Zabieg u dzieci polega na równoczesnym przekłuciu obu płatków uszu. Dzięki temu stres dziecka zostaje ograniczony, komfort i poczucie bezpieczeństwa zostają zwiększone, a co za tym idzie - nie ma możliwości, aby dziecko zrezygnowało z przekłucia.

Każdy kolczyk jest sterylnie zapakowany i rozpakowywany w obecności Klienta. Kolczyki wykonane są z plastiku medycznego firmy Blomdahl i nie zawierają niklu. Tego typu kolczyki są szczególnie zalecane dla dzieci i dorosłych, chcących mieć pewność, że w trakcie gojenia nie dojdzie do powstania reakcji alergicznej na nikiel. Dodatkowo kolczyki mają nieco grubsze sztyfty, tak aby po wyjęciu kolczyka z ucha można było założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienia czy infekcję. W celu zwiększenia bezpieczeństwa część, która w aparatach dotyka uszu wielu klientów i jest narażona na kontakt z krwią, została zastąpiona sterylną, jednorazową kasetą. Kaseta zawiera jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę. Dodatkowo każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Opakowanie kasety otwierane jest bezpośrednio przez zabiegiem.


Bon podarunkowy

Prezent na każdą okazję! Bon Podarunkowy Twojego Gabinetu to niezawodny i elegancki prezent, który uszczęśliwi każdego oraz zagwarantuje zadowolenie na najwszyższym poziomie!

Więcej